باران که بیاید همه عاشق هستند ...

من: دهکده‌ها نبض حقایق هستند
او: مردم ده با تو موافق هستند
ناگاه صدای خیس رعدی پیچید:
باران که بیاید همه عاشق هستند

 

***

 

ما خلوت رخوت زده‌ی مردابیم
تصویر سراب تشنگی در آبیم
عالم کفنی به وسعت بی‌خبری‌ست
ای خواب تو بیداری و ما در خوابیم

 

***

 

تا عشق تو داغ بر جبین می‌ریزد
چشمم همه اشک آتشین می‌ریزد
هجران تو را اگر شبی آه کشم
خاکستر ماه بر زمیـــن می‌ریزد

 

ایرج زبردست

 

 

/ 196 نظر / 55 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پویا

بهارت سبز و دلت شاد[گل] ... از من دیگر چیزی نمانده است نه زخم، نه فریادی . تمام شب یک نفس تو را فریاد می زنم تو را عربده می کشم که نیستی تو را که هرگز نبوده ای که رفته ای زیر انبوه ملافه های آبی گم شده ای که مرده ای، که گورت را گم کرده ای.

صارمی

نوروز خجسته آتوی مهربان

نسرین هاشمی فر

Hتوسا جان سلام سال نو مبارک امیدوارم سال جدیدپر از زیبایی [گل][گل][گل]باشه گلم.

کوچه باغ

بر ما سالی گذشت ، بر زمین گردشی و بر روزگار حکایتی . امید که آن کهنه رفته باشد به نکویی و این نو همی آید به شادی . سال نو مبارک . کوچه باغ بروز است و منتظر قدم های سبز و همیشه بهاریتان .

کاوه آشوری

سلام سال نو مبارک ایشالا سال خوبی داشته باشی

سپيده

آتوسای عزیز سالی سرشار از موفقیتو برات آرزو میکنم [گل]

یارهو...

استاد ایلیا (پیمان فتاحی) کیست و از چه می گوید؟ بعد از 12 سال، بخشی از سخنرانی های عمومی و بیوگرافی استاد ایلیا منتشر شد آموزش‏هاي عمومی ايليا «ميم» درباره حضور الهي، تجربه عشق الهی، احياء روح، انقلاب دروني، نور زنده، هدايت الهي و زندگي متعالي و همچنين آموزش روش‌هاي تفکر و مباحثي مانند علم موفقيت، ازدواج هماهنگ، تغذيه نوراني، کلام خلاق، روش‌ها و سبک‌هاي مبارزه باطني، روشهاي سخنراني و نويسندگي و تحقيق، نشانه شناسي در طبيعت، روشهاي درمان ديناميکي، تفسير و تحليل متن و روشهاي انسانشناسي است، اما عمده سخنراني‌هاي عمومي به مبحث معنويت الهي و معرفت باطني اختصاص داشته است. برای آشنایی بیشتر به کتب و فیلم ها و اخبار جمعیت ال یاسین مراجعه کنید و به دیگران نیز معرفی کنید. لینک دانلود کتب ایلیا؛ خدا با من است و ایلیا؛ معلم بزرگ تفکر : http://www.4shared.com/file/95126021/cd4b3bf4/Aameen_-_Iliya-_Khoda_ba_man_ast.html http://www.4shared.com/account/file/94693999/d4c9abad/Amin3.html برای آشنایی بیشتر و دانلود: www.revayatgaran-iliya.blogfa.com www.entesharat-saay.blogfa.com www.yaasin-times.blogfa.com

شیما

سلام گلم (دختر هامون) هستم حتما به وبلاگ جدیدم سر بزن